E-aed abimees

Kuidas leida endale sobiv aed?

Kui otsid väravat, aiaposti, aialippi või mõnd muud detaili, siis tutvu menüüs vasakul pool asetseva "AIADETAILID" kategooriaga. Siin on võimalik valida eri tüüpi väravate, aedade, aiapostide ja aialippide hulgast. Vali endale sovib toode, näiteks: jalgväravad, puitkattega (WCLASSIC), kõrgusega 130 cm. Seejärel kliki toote pildil. Toode, milles on välja toodud selle parameetrid ja eripärad avaneb eraldi aknas. Vali sobiv värv, kogus ja lisa see ostukorvi.

NB! Kui toode ei vasta täpselt Sinu poolt soovitud mõõtudele või Sul on erisoov, siis kasuta  iga toote kirjelduse all olevat kasti „TELLI ERIMÕÕDULISENA“.

Kuidas leida endale sobiv aiakomplekt?

Selleks on kaks võimalust: kas tutvuda iseseisvalt toodete ja tooteseeriatega valides menüüst "VALMIS KOMPLEKTID" või kasutada meie ONLINE KALKULAATORIT. Soovitus: tutvu erinevate tooteseeriatega valides need "AIAKOMPLEKTID" kategooria alt. Näiteks: Metallaiad (MCLASSIC), puitaiad (WMODERN) jne. Valides neist ühe, ilmub sinu ette horisontaalne tooteriba, kus on kõik selle klassi väravad, aiapaneelid, aiapostid ja detailid komplektselt välja toodud. Vali kõrgus (130 cm; 150 cm vm) ning tutvu toodetega klikates toote pildil.

Kui oled leidnud endale sobiva aiatüübi, vormista oma ostukorv ONLINE KALKULAATORI abil, mis asub pealehel.

NB! Järgi ette antud instruktsioone, täida lahtrid, vali sobiv disain, kõrgus, värvid ja koosta endale seeläbi sobiv ostukorv.

Kuidas sobivad aiadetaildi ja väravad minu krundi iseärasustega?

Kõik tooted ja detailid on hõlpsasti reguleeritavad, aidates aeda pinnakõikumistega kohandada. Aiapaneelide kronšteinid ja väravate hinged tagavad piisava reguleeritavuse ja lihtsuse aiaehituseks. Võimalik on aed ehitada sirgelt kui ka astmeliselt ja erinurkadega.

Tänu toodete ja detailide hõlpsale reguleeritavusele on võimalik maamuudatustest (maa külmumine ja sulamine) tingitud nihked tagasi paika panna.

Kuidas toimub aia paigaldus?

Eaed.ee aedade ja väravate internetikaubamaja kaudu ostetud tooted sisaldavad kõiki vajalikke detaile ja jooniseid, et saaksid aia iseseisvalt paigaldada.

Kui arvad, et ei saa ise hakkama, võta meiega ühendust numbril 6088 266 või e-postiga info@eaed.ee ning telli lisatasu eest kohale paigaldusmeesond;

Kui sulle tundub, et pinnas on iseseisvaks paigalduseks keeruline (suured tõusud ja langused, erinurgad), saad meilt tellida spetsiaalselt sinu aia jaoks tehtud projekti, mille järgi saad paigaldada aia ilma probleemideta. Hind kokkuleppel!


E-Aed;  Väike-Männiku 8, Tallinn ;  Tel: +372 6088 266;  Faks: +372 6088 266;  E-post: info@eaed.ee