Summa:
0.00
Telli
Logo
tootekataloog

Tellimistingimused

Prindi leht

Meie toodetevalikusse kuuluvad aiad, väravad ja kõik aia paigaldamiseks vajalikud aiadetailid (aiapostid, aialipid, kinnitused ja kruvid).

Meie tooteid ostes kinnitab ostja oma nõusolekut alljärgnevate tellimistingimustega.

Tellimistingimused

Müügileping loetakse sõlmituks, kui ostja on saatnud Eaed.ee internetilehe kaudu toodete müügitellimuse ning on tasunud 10% tellimuse kogusummast pangaülekandega. Kauba tarneaja arvestus algab pärast ettemaksu laekumist Eaed.ee pangaarvele. Kauba valmimisaeg võib edasi lükkuda ülekande viibimise võrra. Kui soovite ostu eest tasumist edasi lükata või tellimuse tühistada, palume teil helistada e-poe klienditeenindusnumbrile + 372 6 088 266 (tööpäeviti 9-17).

Hind ja maksmine

Kõikide aia- ja väravatoodete hinnad, mis on kuvatud Eaed.ee kodulehel sisaldavad käibemaksu. Kõikide väravate ja detailide eest on võimalik tasuda pangaülekandega. Pärast tasumist palume meid sellest võimalusel teavitada e-maili või telefoni teel. Toodete hind ei sisalda transpordi- ega paigalduskulu. Juhul, kui soovite kasutada toote müüjapoolset transpordi- ja/või paigaldusteenust, tuleb see täiendavalt eraldi kokku leppida.

Garantii ja tootepuudused

Kõikidele Eaed.ee e-poes esindatud toodetele (sh. aiad, väravad, aiadetailid, väravadetailid) annab tootja 2-aastase garantii. Garantiitööde teostamise aluseks on tootega kaasa antav tootjapoolne täidetud andmetega garantiiakt. Puuduste korral kohustub müüja toote parandama või toote puudusteta tootega asendama hiljemalt 14 päeva jooksul vastavasisulise pretensiooni esitamisest eeldusel, et ostja esitab pretensiooni 10 päeva jooksul puuduse avastamisest. Hilinenud pretensioonile ostja tugineda ei saa.  

Toodete tagastamine

Tarbijal on õigus ostetud tooted tagastada 14 päeva jooksul alates toote üleandmishetkest ning seda eeldusel, et toodet ei ole vigastatud ja/või seda ei ole kasutatud. Kui toode tagastatakse, peab see olema samas seisukorras ja samas pakendis nagu see oli üleandmishetkel. Müüja ei ole kohustatud kandma toote tagastamiskulusid.

abiks aiaehitusel | info@eaed.ee | tellimistingimused